Fotografia lotnicza
Jak fotografować samoloty?
9 lutego, 2021
Reportaż Kenia
2 marca, 2021

Fotografia modowa z „Biga” w Jędrzejowie

Zdjęcia portretowe i fotografia modowa oraz miła pamiątka. Wszystko to na sesji fotograficznej dla sieci sklepów z odzieżą outletową i używaną „Biga”.

Marka „Biga” organizuje dla swoich klientów konkursy, których nagrodą jest sesja fotograficzna. Ciekawa i oryginalna idea. Zdjęć na telefonach komórkowych zapewne mamy bardzo dużo. Jednak większość z nich przypadkowych i w nieciekawych miejscach oraz złym świetle. Zdjęcia z takiej sesji stanowią wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Biga, odzież używana, zdjęcia modowe, fotografia portretowa

Miałem możliwość poprowadzenia takiej sesji w Jędrzejowie a  dokładnie w Muzeum Zegarów. Bardzo ciekawe i urokliwe miejsce. Muzeum powstało w oparciu o prywatną kolekcję lekarza z Jędrzejowa Feliksa Przypkowskiego, który od 1895 roku gromadził zabytkowe zegary słoneczne, a także literaturę i inne materiały poświęcone tej tematyce. Kolekcję rozbudowywały przez lata pokolenia Przypkowskich. Wnętrza utrzymane są w stylistyce z początku dwudziestego wieku. Znajdziemy w nich oryginalne wyposażenie i meble. Wszystko to sprawia, że przenosimy się w czasie do początków minionego stulecia. Przenieśliśmy się tam razem z działem marketingu „Biga” i laureatką konkursu Panią Kasią.

Biga, odzież używana, zdjęcia portretowe, fotoef

Atmosfera sesji wspaniała. Dobra współpraca z modelką. Pani Kasia jak zawodowa modelka potrafiła pozować i rozumiała nasze pomysły. Ze strony organizatora super wizaż i stylizacje, które obok Pani Katarzyny stanowią sedno naszych fotografii. Prawdziwa fotografia modowa.

Fotografia modowa, sesja fotograficzna, fotoef
fotoef
fotografia portretowa, portret, fotoef

Zdjęcia zrealizowaliśmy w wielu pomieszczeniach muzeum dowiadując się przy okazji ciekawych rzeczy o historii tych miejsc od personelu muzeum.

portret, fotoef
zdjęcia portretowe, fotoef Biga
fotoef, fotografia portretowa, Biga
fotoef

Plusem takich sesji, nie tylko konkursowych ale też zamawianych u fotografa jest to, że sami ich nie zrobimy. Nie wyobrażam sobie zwiedzającego muzeum fikającego nogami na sofie z dziewiętnastego wieku.

fotoef, Muzeum Zegarów w Jędrzejowie
fotoef

Zapraszam zatem do fotoef na ciekawe sesje fotograficzne.

fotoef
fotoef
fotoef
fotoef

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.