Odpowiednia prezentacja wizualna swoich produktów czy usług to istotny element strategii marketingowej. Nie bez powodu utarło się powiedzenie, że ludzie “kupują oczami”, dlatego chcąc zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty, warto zadbać o jej właściwe przedstawienie. Oferujemy profesjonalną fotografię reklamową w Krakowie i w okolicach.

Profesjonalna fotografia reklamowa – Kraków

Dlaczego warto postawić na rozwiązanie, którym jest fotografia reklamowa? Kraków to spore miasto, w którym przedsiębiorstwa mają do czynienia z dużą konkurencyjnością, dlatego każdy sposób wyróżnienia swojej oferty jest istotny. Wspomniana fotografia reklamowa (Kraków) natomiast ma na celu zwiększenie sprzedaży towarów oraz usług. Trzeba mieć jednak na uwadze, że nie wszystkie zdjęcia “będą sprzedawać”.

Niektóre fotografie wyłącznie pokazują wygląd produktu, inne natomiast dodatkowo ukazują korzyści z jego zakupienia, często także możliwości zastosowania (zależnie od jego rodzaju). Fotografia reklamowa (Kraków) to kilka rodzajów, które możemy zagwarantować. W każdym przypadku kierujemy się profesjonalizmem.

Rodzaje fotografii reklamowej

Fotografia reklamowa (Kraków) to najczęściej fotografia produktowa. Przedstawia wygląd danych rzeczy, z podkreśleniem ich zalet czy funkcjonalności. Tego rodzaju zdjęcia powstają w studiu, z użyciem odpowiedniego oświetlenia i tła.

Bardzo popularna jest także fotografia kulinarna, która jest odpowiednim rozwiązaniem dla restauracji czy producentów żywności. Fotografowanie pożywienia jest kreatywne i wymagające – każde zdjęcie musi dobrze pokazywać jedzenie, a z drugiej strony mieć odpowiedni nastrój.

Fotografia reklamowa (Kraków) to również fotografia wizerunkowa – w jej przypadku prezentuje się zalety przedsiębiorstwa, czyli najczęściej rzeczy, które je wyróżniają, na przykład pod kątem obsługi klientów, szybkości działania etc.

Fotografia mody – to po części fotografia produktowa, jednak dodatkowo jest połączona z portretem, ponieważ odzież, obuwie czy inne akcesoria są użytkowane przez modela lub modelkę.

Wykonywana przez nas fotografia reklamowa (Kraków) wykonywana jest zawsze za pomocą najnowocześniejszego sprzętu i doświadczonych fotografów, dzięki czemu masz pewność, że zdjęcia zostaną wykonane i obrobione w profesjonalny sposób.

Fotografia reklamowa Kraków – dlaczego my?

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić możliwie najwyższą jakość fotografii. Dysponujemy zarówno różnymi aparatami, jak i obiektywami, a także oświetleniem czy dodatkowymi akcesoriami. Po sesji wybieramy najlepsze ujęcia, a zebrany materiał trafia do postprodukcji. Fotografia reklamowa (Kraków) to dziedzina, w której z sukcesami działamy już wiele lat. W pracy zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego podstawą każdej współpracy jest rozmowa – dzięki temu dowiadujemy się, jakie są oczekiwania drugiej strony i możemy lepiej zaplanować działania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i stale się rozwijamy, zarówno pod kątem techniki, jak i użytkowanej technologii. Dobra fotografia reklamowa (Kraków) przyczynia się do zwiększenia sprzedaży. My wiemy jak wykonać takie zdjęcia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

W razie zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.